Langemaa - Moodne Klassika

Langemaa naturaalsest nahast käekotid on kui osake meie kodumaa loodusest, meie rahvuskultuurist ja moodsast klassikalisest disainist.
Langemaa-land-1
Langemaa-disainkotid-maali-meist-1

Meie lugu

Langemaa on põlvkondade järjepidevusega rajatud majapidamine, mis sai alguse endise Tihemetsa Tehnikumi õppejõudude Milvi ja Enno koos poegadega rajatud maakodust.

Kirg naturaalsete toodete vastu viis välja ka kottide tegemiseni. Tänapäeval, kus tarbimine suur ja mood kiire, hindame me üha rohkem ajatuid ja kvaliteetseid ning  naturaalseid tooteid. Meie disainitud naturaalstest materjalidest kotid on isikupärased ja kordumatud. Kasutame suurtööstuste kangajääke ja naturaalset nahka.

Peamine tegevus on meil aga Langemaa oma istandustest saadava tooraine väärindamine. Käsitööna valmivate naturaalsete mahlade, marjaveinide, likööride ja napsude valmistamine. Pakume kohapeal veinikeldri külastust ja degustatsioone. Tulge meile Tihemetsa, Pärnumaale külla!

Meie missioon

Langemaa käsitöökottide missioon on kanda edasi õnnelikku lugu, milles peegeldub austus, pühendumus ning armastus.  

Me kasutame oma kottides rahvuslikke motiive ja ammutame inspiratsiooni esivanemate pärandist ning looduslikest materjalidest, et luua tooteid, mis on kantud ajaloolisest sügavusest ja looduslähedasest ilust.

Käsitöö väärtus ja kvaliteet on meie toodete alustalad. Kuid meie lugu ulatub kaugemale kui pelgalt toote kvaliteet ja materjalide eetilisus.  Langemaa brändi lugu ja kottide loomise protsess avab ukse meie sisemaailma, jagades inspiratsiooni ja loomise väärtusi, mida me südamest usume.

Langemaa-disainkotid-gerda-meist-2

Vaata ka meie tegemisi @langemaa.ee

Lisaks käsitöökottidele, toodab Lõuna-Eestis, Tihemetsas asuv Langemaa veinitalu naturaalseid käsitööveine ning külmpressitud mahlasid oma põldudel kasvatatud viljadest.

Tule meile külla, asume Lõuna-Eesti veiniteel ja pakume veinikeldri külastust koos veinide degustatsiooniga. Toeta eestimaist väiketootmist!

Langemaa-veinitalu-long
Ostukorv
Kerige üles