Lasteraamat PAULA PILVEPÄEVIK

19,00 

“Paula pilvepäevik” annab läbi 9-aastase tüdruku silmade aimu, milline võiks autorite arvates olla reaalsus hoopiski maa peal, mitte utoopilises pilveriigis. Sellesse lasteraamatusse on kätketud ka fantaasiat, kuid piir reaalsuse ja fantaasia vahel on täpselt nii suur või väike kui avatud on lugeja maailmapilt.

Turvaline makselahendus

Lasteraamat “Paula pilvepäevik” on raamat, mis on eeskätt mõeldud lastele, kuid millel on mitmed tasandid, mis teevad raamatu nauditavaks ka vanematele. Teose peategelane on 9-aastane Paula, kes elab ülal pilvede peal ning kirjutab oma päevikut. Paula on laps, kellele meeldib kirjutada ja iseenda sees palju juurelda kõige üle, mis tema ümber toimub. Ta seletab Maa peal elavatele inimestele, kuidas elu seal üleval käib ja seda läbi lapse silmade. Nagu ikka satuvad lapsed vahvatesse ja omalmoel veidratesse seikadesse, mis neid tundideks kaasa haaravad ja hiljem võimatuna näivad. Kuid mis teeb Pilvemaa, kus Paula elab, eriliseks on see, et kõik olukorrad lahendatakse heaga ja rahuga. See tundub küll võimatuna, kuid ka kõige suuremad äpardused ja õnnetused saavad alati kergusega lahendatud.

AUTOR – PILLERKAARL

Oleme loominguline duo PillerKaarl ehk Pille-Riin Langeproon ja Karl Tipp. Igapäevaselt tegeleme muusikaga: Pille-Riin laulmisega, heliloominguga ja helitöötlusega; Karl saksofoni ja klaveri mängimisega, laulmisega, luule kirjutamisega, heliloominguga ning produtseerimisega. Koos oleme korraldanud festivale ning viimasel ajal viinud läbi lastelaulude viktoriine nii festivalidel kui ka kinnistel üritustel.

Eelmisel aastal ühel kaunil talveõhtul Paides jalutades jäime pilvi meie peade kohal imetlema ja mõtisklema, mis küll seal ülal toimuda võiks. Seal tekkiski mõte ja fantaasia hakkas tööle, kuidas seal asub Pilvemaa, kus elavad pilve-elanikud pilvid ja üks väike tüdruk Paula. Pilvemaa teebki eriliseks see, et kõik olukorrad lahendatakse heaga ja rahuga. Tundub võimatu? Tule ja sukeldu Paula päevikusse, et näha, kuidas võimatust saab võimalik.

Raamat on 128 leheküljeline. kõvade kaantega trükis. Raamatu mõõdud: 175 x 237 x 12 mm.

Mõõtmed 17,5 × 23,7 × 1,2 cm

Arvustused

Arvamusi veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lasteraamat PAULA PILVEPÄEVIK”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv
Kerige üles